Informišite se
DOGAĐАJI

ODBRANA DIPLOMSKIH RADOVA FDM 31.07.2020g. u 9h u AP

Poštovane kolege, odbrana diplomskih radova FDM , će se održati 31.07.2020g. od 9h u AP. Dobrodošli!

Poštovani,

Studenti redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju, Univerziteta Donja Gorica ,su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima, koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje.

Kao kruna tih napora, u petak, 31.07. 2020g ,šest studenata će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova.

S tim u vezi, veliko nam je zadovoljstvo da Vas pozovemo da prisustvujete javnim odbranama diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju.

Odbrana će se održati 31.07.2020g. u amfiteatru AP sa početkom  u 9h, nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDGa.

Bilo bi nam zadovoljstvo  kada biste svojim prisustvom uveličali ovaj događaj.

Dobrodošli!

Srdačno,

Fakultet za dizajn i multimediju