Obavještenja

Osnovne studije
Ideje i karakter - II godina studija - raspored grupa

Takmičenje u okviru projekta „Ideje i karakter“ (ciklus: SIMBOLI I MEATAFORE) na I godini studija UDG biće održano u subotu, 9. 4. 2022. sa početkom u 13.30 časova (svih 5 amfiteatara UDG).

Takmičenje u okviru projekta „Ideje i karakter“ (ciklus: SIMBOLI I MEATAFORE) na II godini studija UDG biće održano u nedjelju, 10. 4. 2022. sa početkom u 9.00 časova (svih 5 amfiteatara UDG).

Raspored grupa po salama nalazi se u prilogu.

Podsjećaju se studenti i studentkinje da je prisustvo takmičenju svih članova grupe obavezno! U slučaju neopravdanog odsustva člana grupe, čitavi tim će biti diskvalifikovan shodno pravilima projekta (nemogućnost polaganja ispita za koji se vezuje I&K sve do II popravnog roka).

Zbog bolje finalne pripreme prezentacije, prilažemo i pravilnik "Ideje i karakter", sa kojim studenti treba detaljno da se upoznaju. Srećno svim timovima!